Licznik odwiedzin : 1502669 biuro@lgdzs.pl 530 310 888

  • maple.jpg
  • raindrops.jpg
A A A

W związku ze zmianą przepisów rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 przedstawiamy Państwu do konsultacji społecznych projekt zmian Procedury wyboru i oceny operacji w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR) dla Lokalnej Grupy Działania Zielone Światło oraz kryteriów wyboru: Podejmowanie działalności gospodarczej.

Zmiany wynikają również z dostosowania do obowiązujących Wytycznych Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w zakresie jednolitego i prawidłowego wykonywania przez lokalne grupy działania zadań w ramach podejścia LEADER.

Uwagi, opinie prosimy zgłaszać do biura LGD Zielone Światło osobiście, telefonicznie lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.do 22 stycznia 2023 r.

 1. Formularz uwag

 2. Kryteria podejmowanie działalności

 3. LSR wykaz zmian.

 4. Procedura oceny wyboru.