Licznik odwiedzin : 1693118 biuro@lgdzs.pl 530 310 888

  • Hello_Spring.jpg
  • raindrops.jpg
A A A

W piątek, 29.09.2017, młodzież uczestnicząca w warsztatach dziennikarskich oraz przedstawiciele grup partnerskich projektu "Młodzieżowa Akademia Komunikacji" spotkali się ponownie w Międzyrzeczu na konferencji podsumowującej. Były prezentacje prac powstałych podczas warsztatów, podsumowania i podziękowania.

Prace nad warsztatem dziennikarskim trwają. Ostatni etap to warsztaty radiowe- okazja do zapoznania się z kulisami pracy dziennikarzy radiowych, obejrzenia studia nagrań. W ramach prowadzonych zajęć wykładowcy ogłosili konkursy dla początkujących dziennikarzy - na fotoreportaż (7 kategorii) oraz reportaż radiowy, została zorganizowana wycieczka rowerowa po Gryżyńskim Parku Krajobrazowym.

Uczestnicy dzielnie uczestniczą w zajęciach, poznają tajniki fotografii oraz kulturę i historię naszego czeskiego partnera. Przygotowują przedstawienie o Mieszku i Dobrawie. Jest czas na pracę, integrację oraz zabawę:)

Rozpoczynamy I etap obozu. Nasi MAK-owicze wyjechali do Czaplinka na warsztaty telewizyjne. Adepci sztuki dziennikarskiej oprócz wielu zajęć tematycznych, mają czas na relaks i zabawę.

8 sierpnia 2017 r. w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie partnerzy międzynarodowego projektu współpracy Młodzieżowa Akademia Komunikacji” podpisali umowę na realizację zadań zaplanowanych w projekcie z Panią pani Agnieszką Nikoliszyn Granatowską – organizatorem obozu.